YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ESER Projemiz Kapsamında Anneler Okulda Projesi Devam Ediyor

ESER Projemiz Kapsamında Anneler Okulda Projesi Devam Ediyor

Okul- veli işbirliğinin ve anne çocuk iletişim düzeylerinin artırılmasını sağlamak, annelerimizin eğitim öğretim sürecinde daha aktif katılımını sağlamak için ilkokullar, anaokulları ve bünyesinde anasınıfı bulunan diğer okullarımızda ESER Projemiz kapsamında ANNELER OKULDA Projesi Ocak ayında yapılan "Stemle Geri Dönüşüm" temalı etkinlikle devam ediyor.

            Çocuklarımızın gerek akademik gerek sosyal gelişimlerinin anneleriyle iletişim düzeyleri artıkça olumlu etkilendiği bilinmektedir. Anneler Okulda projesi ile anne-çocuk iletişimin güçlendirilmesi amaçlanmaktadır.

            Projeye Ocak ayında yapılan "Stemle Geri Dönüşüm" temalı etkinlikle devam edildi.  Velilerimiz evde kullanılmayan şişe, ip, çorap, tişört gibi malzemelerle hazırladıkları ürünleri okullarımızda sergilediler. Annelerin evden getirdiği kullanılmayan malzemeler geri dönüştürülerek oyuncak ve dekoratif ürünler haline getirilerek yeniden kullanılır hale getirilerek, geri dönüştürülen ürünler bir hafta boyunca okullarımızda sergilendi.

            ANNELER OKULDA Projesi Şubat ayında "Annem Beni Ne kadar Tanır" temalı etkinlikle devam edecek.

Projemize destek veren annelerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

11-02-202211-02-202211-02-2022

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.