YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Saray Yibitaş Lafarge Ortaokulu Öğretmenlerinin Örnek Dayanışması

Saray Yibitaş Lafarge Ortaokulu Öğretmenlerinin bir kısmı Yerköy ilçesinde diğer kısmı da Yozgat merkezde ikamet etmesine rağmen her yıl olduğu gibi bu yılda geleneğini bozmayan tüm idareci ve öğretmenler düzenledikleri "Öğretmenler günü yemeğini" bu yıl Bilal Şahin Sosyal Tesislerinde gerçekleştirdi.
Saray Yibitaş Lafarge Ortaokulu Öğretmenlerinin Örnek  Dayanışması

Saray Yibitaş Lafarge Ortaokulu Öğretmenlerinin bir kısmı Yerköy ilçesinde diğer kısmı da Yozgat merkezde ikamet etmesine rağmen her yıl olduğu gibi bu yılda geleneğini bozmayan tüm idareci ve öğretmenler düzenledikleri"Öğretmenler günü yemeğini" bu yıl Bilal Şahin Sosyal Tesislerinde gerçekleştirdi.

Okul Müdürümüz  Orhan ASLAN’ın organizasyonuyla gerçekleşen Öğretmenler Günü Yemek programında müzik öğretmeni Ferhat ARSLANDOĞAN’ın seslendirdiği güzel türküler programa renk kattı.

 İdarecilerimizin ve Öğretmenlerimizin bu güzel dayanışmasının diğer okullarımıza da örnek olmasını diliyor Öğretmenler Gününü Kutluyoruz.

25-11-201525-11-2015

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.