YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Merkezi ve İlçelerimizdeki Okul Müdürlerimizle Toplantı Yapıldı

İl Merkezi ve İlçelerimizdeki Okul Müdürlerimizle Toplantı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı'nın başkanlığında, video konferans sistemi üzerinden İl Merkezi ve İlçelerimizdeki okul müdürlerimizle toplantı yapıldı.

Toplantıda öğretmenlik meslek kanunu hakkında bilgilendirme yapılarak, Bilgi İşlem Birimi tarafından DYS sistemi hakkında sunum yapıldı.

Yeni Mesleki eğitim Kanunu ve uygulamaları ile yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda, Geri Dönüşüm Kütüphaneleri, Kitaplara Göz Değsin Projesi, kütüphanelerde etkinliklere ağırlık verilmesi, Bakanlığımızca basılı olarak gönderilen kaynak kitapların kütüphanelere konulması, ESER projesi ile ilgili çalışmaların yoğunlaştırılarak görünürlüğünün artırılması, 10.000 Okul Projesi ile ilgili çalışmalar, Halk Oyunları Şenliği ve yapılan faaliyetler,8. ve 12. sınıflar başta olmak üzere öğrencilere gün ve saat belirlenerek randevu verilip öğrencilerin akademik ve kişisel gelişimleri ile sorunlarının rehber öğretmenler ve şube rehber öğretmenlerince görüşülmesi ve takip edilmesi konuları görüşülüp, okul ortamlarının iyileştirilmesine yönelik çalışmalar değerlendirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı Toplam Kalite esasıyla çalışmanın önemi üzerinde durarak, yönetim süreçleri ve önleyici tedbirlerin gerekliliğini vurgulayıp, her öğrencimizin akademik ve kişisel gelişiminin takip edilmesi hususunun da gerekli çalışmaların artırılmasını istedi.

Toplantıya katılan meslektaşlarımıza emek ve gayretlerinden dolayı teşekkür eden Yazıcı toplantıyı sonlandırdı.

18-02-2022

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.