YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ Basketbol Final Maçında

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saim KUŞ Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu Genç Erkekler Basketbol final maçına ziyarette bulundu.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ Basketbol Final Maçında

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saim KUŞ Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu Genç Erkekler Basketbol final maçına ziyarette bulundu.Genç erkekler B kategorisinde oynanan basketbol maçı Sorgun Mevlüde-Ahmet Doğanay Fen Lisesi ve Erdoğan Akdağ Fen lisesi arasında gerçekleşirken Mevlüde-Ahmet Doğanay Fen Lisesinin maçı yenmesi sonucu şampiyon belirlendi.

19-01-2016

     Sporcular müsabaka sonucunda kupalarını İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Oğuzhan GÜNEŞER ve Milli Eğitim Şube Müdürü Halil GÜREL’in elinden aldılar.

19-01-2016

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ galibiyetin ardından sporcularımızı tek tek tebrik ettikten sonra ‘’Spor insanın bedenini geliştirir. Hayatta karşına çıkacak olan her türlü tehlikeye karşı koymasını sağlamasına yönelik direncini artırır. O nedenle de spor, insanın hayatta kalıp var olma mücadelesini sürdürmesine yönelik bir hareket şeklidir. Spor aktif, üretken ve kaliteli bir yaşam sağlamanın yanında insanları hastalıklardan da koruyor. Günümüze baktığımızda sosyal medya teknoloji ve öğrencilerimizin yoğun sınav temposu nedeniyle spora ve sosyal faaliyetlere zaman ayıramadıklarını görüyoruz. Bu nedenle sporun öneminin en iyi kavramamız gereken zamanda olduğumuzun bilincine varmalıyız ve gençlerimizi spora her an teşvik edip uygun ortamı oluşturmamız gerekir.’’ dedi

19-01-2016

    İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ ‘’Ben başta bu müsabakaları düzenleyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Oğuzhan GÜNEŞER’e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve öğrencilerimizin başarılarının devamını diliyorum.’’ dedi.
19-01-2016Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.