YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI RAM Müdürleri ile Toplantı Yaptı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI RAM Müdürleri ile Toplantı Yaptı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI başkanlığında Şube Müdürü Öner TİKİLO ve Rehberlik Araştırma ve Merkezi müdürlerinin katılımıyla toplantı yapıldı.

Toplantıda öğrenci ve velilerimize yönelik yapılacak olan rehberlik hizmetleriyle danışmanlık hizmetleri görüşüldü.

Bu kapsamda okulların risk analizlerinin belirlenmesi velilerimizin okullar ile ilgili ihtiyaç analizlerinin belirlenmesi ve belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda velilerimize yönelik seminer yapılmasına karar verildi.

Dezavantajlı öğrencilerimizin ve dezavantaj nedenlerinin belirlenmesi ve bu öğrencilerin ailelerinin ziyaret edilmesi kararı alındı.

Öğrenci ve velilerimizin karşılaştıkları sorunlar ile ilgili danışmanlık hizmeti vermek üzere Rehberlik Araştırma Merkezlerimizde Alo rehberlik Hatlarının kurulması, bütün bu çalışmaları yaparken Rehberlik hizmetlerindeki temel esas olan gizliliğe en üst düzeyde riayet edilmesi gerektiği dile getirildi.

Toplantıya katılan Merkez, Sorgun, Yerköy ,Sarıkaya Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürlerimize ve emek sarf eden meslektaşlarımıza  teşekkür ederiz.

24-11-2017

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.