YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI’nın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI’nın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Saygıdeğer Meslektaşlarım ,

Kainatın ekseninde bulunan ve fıtratı itibariyle yeryüzünü imar etmek gibi ulvi bir sorumluluğu yüklenmiş olan insanın kemalat süreci sevgi, saygı, bilgi, beceri ve etik değerler sistemini barındıran bir süreçtir.

Bu sürecin en başat mümessili ise öğretmenlerdir. Bu bağlamda ,tabiatın korunması ve daha mamur hale getirilmesi, kalplerin daha müşfik ve davranışların daha naif olması bizlerin sevgi ve merhamet yüklü dokunuşlarıyla mümkündür.

Şehitlerimizin aziz kanlarıyla sulanmış Vatanımızın her köşesinde bizlerin ilim ve irfana çağıran sesi yankılanmaktadır.

Ülkemizin daha müreffeh ,Vatanımızın daha mamur ve Milletimizin daha mutlu olması için gösterdiğiniz üstün gayret ve fedakarlık her türlü takdire şayandır.

Maarif ordusu olarak, şehit ve gazilerimiz başta olmak üzere Milletimize olan minnet borcumuzu ifa etmek yolunda sarfettiğimiz emeklerin artarak daim olması en önemli önceliğimiz ve sorumluluğumuzdur.

Bu sorumluluğun bilincinde olarak ; tüm meslektaşlarımın Öğretmenler Gününü kutlar ,Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere Şehit olan ve ahirete irtihal eden öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diler ,emekli olan meslektaşlarımıza sağlık ve esenlik dileğiyle saygılar sunarım.

 

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.