YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Okul Müdürlerimizin Katılımıyla İlimiz Eğitimini Değerlendirme ve Telafide Ben de Varım Programı Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Okul Müdürlerimizin Katılımıyla İlimiz Eğitimini Değerlendirme ve Telafide Ben de Varım Programı Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI başkanlığında Müdürlüğümüz Yöneticileri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve  Okul Müdürlerimizin katılımıyla video konferans sistemi üzerinden eğitim süreçlerini değerlendirme ve Telafide Ben de Varım hazırlıkları toplantısı yapıldı.

Toplantıda eğitim öğretim yıl sonu hazırlıkları, destekleme ve yetiştirme kursları, ölçme değerlendirme süreçleri,2020-2021 Eğitim öğretim yılının değerlendirilmesi, eğitim kurumlarımızın ve pansiyonlarımızın bir sonraki eğitim öğretim yılına hazırlanması ve Telafide Bende Varım programıyla ilgi konular görüşüldü.

Milli Eğitim Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda 5 Temmuzda başlayacak olan telafi eğitimiyle ilgili İlimizdeki paydaşlarımızla eş güdüm içeresinde  yapılacak çalışmalar neticesinde ''Telafide Ben de Varım'' Programının öğrencilerimizin akademik yönden desteklenmesinin yanında sosyal, kültürel ve sportif alanlarda da çocuklarımızın velileriyle birlikte katılabilecek faaliyetlerin yapılması kararlaştırılarak, gerekli çalışmaların başlatılmasını isteyen Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı, yapılacak etkinliklerin salgın sürecinde oluşan negatif etkilerin telafi edilmesinin çocuklarımız açısından oldukça önem arz ettiğini dile getirdi.

Müdürlüğümüz yöneticileri, ilçe milli eğitim müdürleri ve okul  müdürlerimiz gündem maddeleriyle ilgili konularda yapılan çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Okul Müdürlerimizin talep ve önerilerini dinleyen Müdürümüz, fikir alışverişinde bulunup, toplantıya katılan herkese teşekkür etti.

15-06-202115-06-202115-06-202115-06-2021

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.