YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizle Eğitime Hazırlık Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizle Eğitime Hazırlık Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin katılımıyla video konferans sistemiyle 2020-2021 eğitim öğretime hazırlık toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından yayımlanan Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme kılavuzu hakkında bilgilendirmenin yanı sıra destekleme ve yetiştirme kursları, okullarda devam eden bakım ve onarım işlerinin takibi ile sonuçlandırılması, seminerlerden önce öğretmenler odası ve ortak kullanım alanlarının dezenfekte edilerek denetlenip, gerekli tedbirlerin alınması, okullarımızın salgın şartlarına göre eğitim öğretime hazırlanması, rehberlik ve psikolojik danışma hizmetlerinin artırılması ,dezavantajlı öğrencilerin eğitime erişim engellerinin tespit edilip, giderilmesi, zümre toplantıları, seminer hazırlık çalışmaları, taşımalı eğitim, ders kitaplarının dağıtımı, uzaktan eğitim kapsamında öğretmen eğitimi, canlı ders ortamlarının oluşturulması ve öğretmenlerimizin bilgi paylaşımı platformlarını kullanması konuları görüşüldü.

Yeni eğitim öğretim döneminin hayırlı, sağlıklı ve başarılı olması temennisinde bulunan Müdürümüz toplantıya katılan herkse teşekkür etti.

19-08-2020

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.