YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizle İlimiz Eğitimini Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizle İlimiz Eğitimini Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI başkanlığında Müdürlüğümüz yöneticileri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin katılımıyla video konferans sistemi üzerinden eğitim süreçlerini değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda, İlimizde uygulanan projeler ve bu konuda okullar tarafından yapılan çalışmalar, rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetleri, salgın tedbirleri LGS (Liseye Geçiş Sınavı) ,YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) , salgın tedbirleri ile sene sonu hazırlıkları konuları görüşüldü.

Özellikle 6 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan ilimiz geneli 163 okulumuzda 578 salonda 5.827 öğrencimizin katılacak olduğu ve 1500 öğretmenimizin görev alacağı Liseye Geçiş Sınavı hazırlıkları, sınavda alınacak tedbirler, salgın sürecine uygun sınavın yapılması için okul içi ve dışında alınacak tedbirler ile maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulması konularında gerekli uyarılar yapıldı.

Ayrıca ilçe Milli Eğitim Müdürlerimize Sınav Hizmetlerinden Sorumlu Şube Müdürümüz Latif Çetingöz tarafından  Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav Klavuzu sunumu yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz gündem maddeleriyle ilgili ilçelerinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin talep ve önerilerini dinleyen Müdürümüz Yazıcı fikir alışverişinde bulunup, toplantıya katılan herkese teşekkür ederek, 6 Haziranda sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diledi.

25-05-202125-05-2021

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.