YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI başkanlığında 06.02.2020 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Yöneticileri ve  İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin  katılımıyla İlimiz geneli eğitimi değerlendirme toplantısı Milli Eğitim Müdürlüğümüz Sürmeli Toplantı Salonunda yapıldı.

Toplantıda Müdürlüğümüz birim amirlerinin sunumları ve paylaşımları, bir önceki toplantıda alınan kararlarla ilgili çalışmaların değerlendirilmesiyle başladı.

         Gündem Maddelerinden ; 2019-2020 ders yılının 1. döneminin değerlendirilmesi, ikinci dönem yapılacak çalışmalar, LGS (Liseye Geçiş Sınavı) yerleştirme ve kontenjanların görüşülmesi, tasarruf tedbirleri, 2023 Eğitim Vizyonu Çalışmaları, PİSA sonuçlarının değerlendirilmesi, akademik başarının artırılması için yapılacak çalışmalar ve kitap okuma alışkanlığının artırılması  konuları görüşülüp, ilçe gelişim planlarının değerlendirme sunumları ilçe milli eğitim müdürlerimiz tarafından yapılarak,  gerekli istişarelerin ardından kararlar alındı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI gündem maddelerinin yanı sıra okul gelişim planları, öğrencilerimizin öğrenme stilleri, sınıf yönetimi, resmi yazışma kuralları, öğrencilerimizin yetenek analizi, veli-öğrenci iletişimi, dezavantajlı öğrencilerin eğitimi ve beceri-tasarım atölyeleri konularına değinerek, ilimiz eğitimine katkı sağlayan ve destek veren herkese teşekkür edip, iyi dilek ve temennilerle toplantıyı sonlandırdı.

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.