YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
´´Kavramların Derinliğinden Değerlerin Bütünlüğüne´´ Konulu Seminer Verildi
![´´Kavramların Derinliğinden Değerlerin Bütünlüğüne´´ Konulu Seminer Verildi](/meb_iys_dosyalar/2019_03/11100828_IMG-20190311-WA0003.jpg)
Müdürlüğümüz ve Yozgat Bozok Üniversitesi işbirliğinde 9-10 Mart tarihlerinde Yozgat Bozok Üniversitesi ve Aksaray Üniversitesinden öğretim üyelerinin katılımıyla ´´Kavramların Derinliğinden Değerlerin Bütünlüğüne´´ isimli eğitim semineri gerçekleştirilmiştir. Seminer programına ilimizde görev yapan çeşitli branşlardan öğretmenlerimiz katılmıştır. İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı da programa katılarak akademisyenlere ve öğretmenlerimize katılımlarından dolay teşekkür etti.