YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kâğıt Rölyef Tablo Sanatı İçin Teşekkür Ederiz
![Kâğıt Rölyef Tablo Sanatı İçin Teşekkür Ederiz](/meb_iys_dosyalar/2024_06/04140623_whatsappimage20240603at14.25.53.jpg)
İlimiz Merkez Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Abdullah AYDIN, İl Millî Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK'ı ziyaret ederek, Hayat Boyu Öğrenme Haftası Kapsamında Usta Öğretici Sevcan GÜMÜŞ tarafından yapılan Kâğıt Rölyef Tablo çalışmasını hediye etti.
ALTINKAYNAK, bu anlamlı çalışma için teşekkürlerini ileterek ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.