YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merkez Okul Müdürlerimizle Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Merkez Okul Müdürlerimizle Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı başkanlığında, Müdürlüğümüz yöneticilerinin eşliğinde saat 14.00'te Merkez Okul Müdürlerimizim katılımıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bozok Toplantı Salonunda İlimiz eğitimiyle ilgili değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Gündem maddelerinden ;deprem nedeniyle ilimize nakil gelen öğrencilerin eğitimleriyle ilgili iş ve işlemler ile ihtiyaçların giderilmesi, depremden etkilenen ve ilimizde misafir olan velilerimize yönelik yapılan çalışmalar, psikososyal destek çalışmaları, okullara erişim ile ilgili hususlar ve yapılacak işlemler,  okul güvenliği, iş güvenliği, okul sağlığı işlemleri ve kamera sistemleri,  yatırım ve onarımların planlanması, okul öncesi eğitim, öğrencilere öğle yemeği verilmesiyle ilgili iş ve işlemler, taşıma yoluyla eğitime erişim planlaması ve dikkat edilecek hususlar, DYK ile ilgili iş ve işlemler ve verimlilik, kazanım elde etme süreçleri ve bu süreçlerin izlenmesi ve değerlendirilmesi, yerel ve ulusal projeler görüşülerek kararlar alındı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı, depremden etkilenen veli ve öğrencilerimize bireysel görüşme yoluyla gerekli her türlü desteğin rehber öğretmenlerimiz tarafından verilmesinin gerekliliğini vurgulayarak bu öğrencilerimizin psikolojik durumlarının takip edilmesinin önemini belirtti.

Toplantıya katılan yöneticilerimiz birimleri hakkında okul müdürlerimizle istişarelerde bulunarak yapılması gereken çalışmaları görüştü.

 

Okul Müdürlerimizin talep ve önerilerini alarak, fikir alışverişinde bulunan Yazıcı, emek ve gayretlerinden dolayı toplantıya katılan yöneticilerimize teşekkür etti.

16-03-2023

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.