YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Meslek Lisemizden Büyük Başarı

7 kategoride 347 okul ve kurumdan 1609 robot ile 1962 öğrenci ve danışman öğretmenin katıldığı ve Gaziantep’te yapılan 10. Uluslararası robot yarışmasında’’ çizgi izleme’’ dalında Yerköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimizden Osman YILMAZ,Beytullah ÖZTÜRK ve beraberinde danışman öğretmen olarak görev alan öğretmenimiz Salih AYDOĞAN Türkiye 2.si olurken Yerköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimizden İbrahim DEMİR ,Ramazan DEMİR ve danışman öğretmenleri Erdoğan ÇELİK Mansiyon ödülünü almaya hak kazanarak büyük bir başarıya imza atmışlardır.
Meslek Lisemizden Büyük Başarı

7 kategoride 347 okul ve kurumdan 1609 robot ile 1962 öğrenci ve danışman öğretmenin katıldığı ve Gaziantep’te yapılan 10. Uluslararası robot yarışmasında’’ çizgi izleme’’ dalında Yerköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimizden Osman YILMAZ,Beytullah ÖZTÜRK ve beraberinde danışman öğretmen olarak görev alan öğretmenimiz Salih AYDOĞAN Türkiye 2.si olurken Yerköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimizden İbrahim DEMİR ,Ramazan DEMİR ve danışman öğretmenleri Erdoğan ÇELİK Mansiyon ödülünü almaya hak kazanarak büyük bir başarıya imza atmışlardır.

08-12-2016

Dereceye giren öğretmen ve öğrencilerimizi İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ ve İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ömer BAŞOL okullarında tebrik ziyaretinde bulundular.

Başarılı öğrencilerimize hediyelerin, öğretmenlerimize ise teşekkür plaketlerini takdim eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ’’ Böylesine büyük çaplı Uluslararası yapılan bir yarışmada Türkiye ikincisi ve mansiyon ödülü alarak İlinizin okulunuzun ismini duyurmak gerçekten takdire şayan  bir durum.

08-12-2016

Bu başarı aslında bize hedeflerin Ne kadar büyük olursa olsun ulaşmanın zor olmadığının kanıtı. Hangi işe başlarsak başlayalım bu iş çok zor kesinlikle yapamayız gibi olumsuz fikirlere hayatımızın hiçbir aşamasında yer vermemeliyiz.

08-12-2016

Sizlerin bu başarısı diğer öğrencilere de örnek teşkil edecek bir başarı.

Bizler sizlere yapacağınız her işte sonsuz güveniyoruz sizlerde hiçbir zaman güven duygunuzu kaybetmeyiniz.

 

  Sizlerin hayatın her aşamasında da böyle başarılı yol izlemenizi en içten dileklerimle temenni eder Konya’da yapılacak olan 11. Uluslararası robot yarışmasında başarılar dilerim’ ’dedi. 

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.