YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Bakanlığına Sözleşmeli Fizyoterapist ve Destek Personeli (Aşçı ve Aşçı Yardımcısı) İstihdamına İlişkin Duyuru

İlimiz emrine yerleştirilen Sözleşmeli Fizyoterapist ve Sözleşmeli Destek Görevlisi (aşçı, aşçı yardımcısı) adaylarına ilişkin liste Bakanlığımızca Müdürlüğümüze gönderilmiş olup, aşağıda belirtilen evrakların 07/12/2021 - 24/12/2021 tarihleri arasında İl Millî Eğitim Müdürlüğümüze elden teslim edilmesi gerekmektedir.

Ataması Yapılanlardan Göreve Başlamadan İstenilecek Belgeler

1- Başvuru sonuç belgesi.

2- 2020 KPSS (B) grubu sonuç belgesi.

3- Diploma aslı veya onaylı örneği, (adaylar başvuru tarihinin son günü olan 05.11.2021 tarihi itibarıyla başvuruda bulunduğu eğitim düzeyi ve alanında mezun durumda olmaları gerekmektedir).

4- Aşçı ve aşçı yardımcısı pozisyonuna yapılan başvuru için istenilen sertifika veya belge.

5- Güncel tarihli adli sicil kaydını gösterir belge.

6- Sağlık Kurulu raporu (mesleğin ifasına engel olacak bir hastalığı bulunmadığına ilişkin, tam teşekküllü sağlık kurumlarından alınacak sağlık kurulu raporu).

7- 3 adet vesikalık fotoğraf.

8- Mal bildirimi. (Müdürlüğümüzden temin edebilirsiniz.)

9- Başvuru tercih formu. (Müdürlüğümüzden temin edebilirsiniz.)

 

Not:

      Aşçı Yardımcısı" sertifikasıyla sadece "Aşçı Yardımcısı" pozisyonuna başvuru yapılabileceğinden "Aşçı Yardımcısı" sertifikasıyla "Aşçı" pozisyonuna yerleştirilenler ile hizmet sözleşmesi imzalanmayacaktır.

     Bonservis yönüyle; bonservis ya da çalışma belgelerinin incelenmesinde değerlendirmeye esas incelenmesi gereken belgeler Sosyal Güvenlik Kurumu prim dökümleri olup adayların SGK prim dökümlerinin "Meslek Kodu" alanlarında aşçılık dalında primlerinin başvuru tarihinin son günü olan 05.11.2021 tarihi itibarıyla yatırılanların evrakları kabul edilecek olup farklı meslek kodları ile primi yatırılanlar ile hizmet sözleşmesi imzalanmayacaktır.

 

 

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.