YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Öğrencilerimizle Kahvaltıda Buluştu

Milli Eğitim Müdürümüz Öğrencilerimizle Kahvaltıda Buluştu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin de katılımıyla yıl boyunca Yozgat Lisesinde sportif ,kültürel ve sosyal alanlarda aktif rol alan örnek öğrencilere moral motivasyon amacıyla kahvaltı programı düzenlendi.

Kahvaltıda öğrencilerimizle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz, Sevgili öğrenciler ,öncelikle sizleri yıl içeresindeki örnek davranışlarınızdan ve elde ettiğiniz başarılardan dolayı tebrik ederim. Sizlerle birlikte olmamızın bir diğer amacı ise hemhâl olmak,birlik ve beraberlik duygusunu pekiştirmektir.

Yozgat Lisesi bizim kadim bir lisemizdir. Sizlerin de bu lisemizin maneviyatına ve tarihine sahip çıktığınızdan hiç şüphemiz yok. Bu tarih kokan lisede okumak ve mezun olmak ayrıcalıklı bir husustur.

Böylesine güçlü bir tarihe sahip olan bu lisemizin böylesine gelenekselleşmiş etkinliklerinin olması bizleri de ziyadesiyle mutlu etmektedir.

Sizlerle birlikte olmaktan mutlu olduğumuzu ifade ederek, bahtınızın açık olmasını ve ideallerinize kavuşmanızı diliyorum.

Sizlere hizmetkar olmaktan gurur ve onur duyuyoruz. Sizleri yetiştiren anne ve babalarınıza aynı zamanda sizlere emek veren meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum ’’dedi.

14-05-201814-05-201814-05-2018

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.