YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜMİN SARIKAYA PANSİYONUMUZU ZİYARET ETTİ

MÜMİN SARIKAYA PANSİYONUMUZU ZİYARET ETTİ

Ben yoruldum hayat şarkısı ile tüm Türkiye’de sevilen Mümin SARIKAYA Yozgat Atatürk Anadolu Lisesi pansiyonuna konuk oldu.

27-12-2016

Pansiyonda kalan Nida Tüfekçi Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin seslendirdiği Ben yoruldum hayat şarkısının yorumunu çok beğenen Mümin Sarıkaya öğrencilerle samimi bir söyleşi yaptı. Küçüklüğünden itibaren müziğe gönül verdiğini bu uğurda yoğun bir şekilde çalıştığını ve mücadele ettiğini söyledi. Ne olursa olsun yapmak istediğiniz, gönlünüzden geçen şeyde tutkulu olun işinizi tutkuyla yapın o zaman nerede ve hangi şartlarda yaşadığınız önemli değil emin olun başarılı olacaksınız diyerek öğrencilere azmin önemini anlattı. Öğrencilerin sorularıyla devam eden gece yine öğrencilerle beraber şarkı söyleyerek noktalandı.

27-12-2016

Yozgat İl Milli Eğitim adına Şube Müdürü Ömer BAŞOL, Mümin Sarıkaya’ya bir plaket takdim ederken, okul  müdürü  Bedreddin DIVRAK’ta ebru çalışması hediye etmiştir. Yoğun çalışma temposundan fırsat bularak pansiyonumuzu ziyaret eden Mümin SARIKAYA’ya teşekkür ederiz.

27-12-2016

     

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.