YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimizin ve Personelimizin Sağlığı Önceliğimizdir

Öğrencilerimizin ve Personelimizin Sağlığı Önceliğimizdir

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI başkanlığında müdürlüğümüz yöneticileri eşliğinde ilçe milli eğitim müdürlerimiz ve merkez okul müdürlerimizin katılımıyla video konferans sistemi üzerinden İlimiz eğitim süreçlerini değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda Milli Eğitim Bakanlığımız ve Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen genelge doğrultusunda eğitim kurumlarımızda dikkat edilmesi gereken konular, salgın süreci nedeniyle alınan tedbirler ve yaşanan sorunlar ile çözüm önerileri görüşülerek, kararlar alındı.

Ayrıca İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı, dezavantajlı öğrencilerin desteklenmesi, kurum kültürünün daha da geliştirilmesi için yapılması gereken çalışmalar, velilerimizin salgın süreci ve diğer eğitim konularında bilgilendirilmeleri ve sınava girecek öğrencilere hedef belirlenmesi konusunda rehberlik yapılması konularından bahsetti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize yapılan toplantıda ise özellikle özel eğitim ve temel eğitim ile ilgili yapılacak yatırımlar için gerekli hazırlıkların yapılmasını isteyen Yazıcı, okul öncesinin gerekliliğinden hareketle bölgesel olarak her okulda okul öncesi sınıflarının açılması talimatını verdi.

Okul ve kurumlarımızda her türlü tedbirler alınmış olup, alınmaya da devam edilmektedir diyen Müdürümüz, ilçe Milli Eğitim Müdürleri ve Okul Müdürlerimizin talep ve önerilerini dinleyip, fikir alışverişinde bulundu.

30-09-202130-09-2021

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.