YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürlerimizle Eğitime Hazırlık Toplantısı Yapıldı

Okul Müdürlerimizle Eğitime Hazırlık Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI başkanlığında Müdürlüğümüz yöneticileri ve Okul Müdürlerimizin katılımıyla video konferans sistemiyle 2020-2021 eğitim öğretime hazırlık toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda seminerler, zümre toplantıları, zümre paylaşım platformu, salgınla ilgili tedbirler, okulların bakım, onarım ve tamiratları, okul gelişim planları, dezavantajlı öğrencilerin ihtiyaçlarının tespiti, ders kitaplarının dağıtımı, uzaktan eğitim süreçleri ve canlı ders anlatımı, salgının yayılmaması için alınacak tedbirler, akademik başarı ve değerlendirmesi, soru bankası kurulması, rehberlik ve psikolojik danışma hizmetleri ve değişen yönetmelik, krizden önce tedbir alınması,okulların dezenfekte edilmesi, okulların açılması, sosyal medya paylaşımları ve dikkat edilmesi, mezun lise öğrencilerimizin takibi ve yeni projelerle ilgi konular görüşülerek kararlar alındı.

Okul müdürlerimizin talep ve önerilerini dinleyen Müdürümüz, yeni eğitim öğretim döneminin hayırlı, sağlıklı ve başarılı olması temennisinde bulunarak toplantıya katılan herkese teşekkür etti.

21-08-202021-08-202021-08-2020

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.