YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Öncesi Eğitimi Yaygınlaştırma Toplantısı Yapıldı

Okul Öncesi Eğitimi Yaygınlaştırma Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı başkanlığında Şube Müdürü Yılmaz Karaalp, Anaokulu, İlkokulu ve bünyesinde anasınıfı olan ortaokulu müdürlerinin katılımıyla Müdürlüğümüz Bozok Toplantı Salonunda  okul öncesi eğitimi yaygınlaştırma konulu toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda Konuşan Yazıcı okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması için her okul bölgesindeki kayıt dışı öğrencilerin tespit edilerek, kayıtlarının yapılması elverişli ortamı bulunan köylerde dahil olmak üzere köylerde açılan sınıflara ilaveten yeni sınıfların açılması, okullarımızın ihtiyaçlarının ivedilikle Müdürlüğümüze bildirilmesi ve ihtiyaçların acilen giderildiğinin belirlenmesi huşularını vurgulayarak okul öncesi okullaşma hedefimizin süreç içerisinde %100'e ulaşmak olduğunu söyledi.

Okul Müdürleriyle fikir alışverişinde bulunan Müdürümüz yapılacak çalışmaları birlikte planlayarak toplantıya katkı ve katılımlarından dolayı teşekkür etti.

21-12-2022

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.