YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Proje Eğitimlerimiz Akdağmadeni İlçemizde Devam Ediyor
![Proje Eğitimlerimiz Akdağmadeni İlçemizde Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2022_11/04115910_9865710a-58f5-423f-842f-eb250f71d3e9.jpg)
Akdağmadeni İlçemizde görev yapan öğretmen ve okul idarecilerine e Twinning - ESEP, TÜBİTAK ? Bilim Söyleşileri ve TEKNOFEST başvuru sürecine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Valiliğimiz koordinasyonunda planlanan ve Müdürlüğümüzce uygulanan ESER Projesi kapsamında; İlimizi her alanda başarı ile temsil etmek için fedakarca çalışan ve destek veren ilçe/okul/kurum yöneticilerimize, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.