YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehber Öğretmenler ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Okullarımızda güvenli eğitim ortamlarının sağlanması, çocuk ve gençlerin gelişim dönemlerindeki özellikleri göz önünde bulundurularak gerekli hassasiyetin gösterilmesi,
Rehber Öğretmenler ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Okullarımızda güvenli eğitim ortamlarının sağlanması, çocuk ve gençlerin gelişim dönemlerindeki özellikleri göz önünde bulundurularak gerekli hassasiyetin gösterilmesi, koruyucu ve önleyici tedbirlerin güçlendirilmesi amacıyla 10/03/2015 tarihinde Anadolu Lisesi Müdürlüğü Toplantı Salonunda Rehber Öğretmenlerimizle değerlendirme toplantısı yapıldı.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ ve İl Emniyet Müdürü Saim AKPINAR’ ın da katılımlarıyla yapılan toplantıya  Maarif Müfettişleri Başkanı Muzaffer YAŞAR, İl Emniyet Müdürlüğü Şube Müdürü Tarkan GÜNDOĞAN, Aile sosyal Politikalar Müdür Yardımcısı M. Cemil ERKAN, Eğitim Uzmanı Necati COŞKUN, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Satılmış GÜNDÜZ, Rehberlik Araştırma Müdürü Mesut GÜL, Halk Eğitim Merkezi Müdiresi Şenay DAŞTAN SİPAHİ ve Merkez okullarımızda görev yapan Rehber Öğretmenler katıldı.

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.