YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Yürütme Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi

Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Yürütme Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Altınkaynak başkanlığında özel eğitim biriminden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Selçuk Doğandemir ve Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Yürütme Komisyonu üyelerinin katılımıyla toplantı gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Altınkayk'ın açılış konuşmalarıyla başlayan toplantıda, 2023-2024 öğretim yılında Rehberlik Ve Psikolojik Danışma Hizmetleri alanında yapılacak çalışmalar görüşülerek komisyon üyeleri önerilerini dile getirdi.

Aynı zamanda gündem maddelerinden okullarda psikososyal koruma, önleme ve krize müdahale hizmetleri, Türkiye Bağımlılıkla Mücadele (TBM) kapsamında yapılacak çalışmalar, dezavantajlı ve risk grubunda bulunan öğrenci ve ailelerine yönelik yapılacak çalışmalar, Akdağmadeni Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünün hizmet bölgeleri ve çalışma alanları konuları görüşülerek kararlar alındı.

Toplantıya katkı ve katılımlarından dolayı komisyon üyelerine teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Altınkaynak alınan kararların öğrencilerimiz ve aileleri için hayırlı olması temennisinde bulunarak toplantıyı sonlandırdı.

22-09-202322-09-202322-09-2023

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.