YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sağlık Çalışanlarına Vefa Adlı Kısa Film Yarışmasında Öğrencilerimiz Mansiyon Ödülü Aldı

 Sağlık Çalışanlarına Vefa Adlı Kısa Film Yarışmasında Öğrencilerimiz Mansiyon Ödülü Aldı

Millî Eğitim Bakanlığımız Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ile Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü iş birliğinde Türkiye geneli resmî ve özel okullarda öğrenim gören ortaöğretim öğrencileri arasında 'Sağlık Çalışanlarına Vefa' konulu Kısa Film Yarışması' düzenlenmiştir.

            Millî Eğitim Bakanlığı Seçici Kurulunda yetkililerle birlikte Bilim Kurulu Üyelerinin de yer aldığı ve Covid-19 ile mücadele döneminde özveriyle çalışan sağlık çalışanlarının, gösterdiği üstün performansın vurgulandığı yarışmada, Boğazlıyan Milli Şehit Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi öğrencimiz Mustafa AYHAN yönetiminde, kısa film dalında  "SÜKUT" adlı kısa filmi Mansiyon Ödülüne layık görülmüştür.

Öğrencilerimiz Mustafa Ayhan ,Gamze Altıntaş, Rana Öztürk'ü ve öğrencilerimize Rehberlik eden Öğretmenimiz Mehmet Rafet Coşar'ı tebrik eder, filmin oluşmasında emek veren okulumuzun yönetici öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz.

AYRICA BİZLER EVİMİZDEYKEN CANLARINI ORTAYA KOYAN, NÖBETTEN ÇIKIP EVİNE DEĞİL DİĞER NÖBETE KOŞTURAN, SAATLERCE ÇALIŞIP YEMEK YEMEYİ DAHİ UNUTAN, TÜM HASTALARINA AİLELERİNDEN BİRİ GİBİ YAKLAŞAN SİZ DEĞERLİ SAĞLIK ÇALIŞANLARINA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ OLARAK EĞİTİM CAMİASI ADINA CAN-I GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYOR, İYİ Kİ VARSINIZ DİYORUZ.

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.