YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehitler Fen Lisesi Hafta Sonu DYK Ziyareti

Şehitler Fen Lisesi Hafta Sonu DYK Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI Şehitler Fen Lisesini Okul Müdürümüz Fatih BAŞKAL eşliğinde ziyaret etti.

Hafta sonu uygulanan destekleme ve yetiştirme kursundaki öğrencilerimizi sınıflarında ziyaret eden YAZICI öğrencilerimizle sohbet ederek, okulumuzun yemekhanesinde, pansiyonunda ve öğrenciler tarafından kullanılan ortak alanlarda incelemelerde bulundu. Pansiyonda yaptığı incelemelerde öğrencilerin istek ve taleplerini yazılı bir şekilde alarak görüş alış verişinde bulunup, alınan isteklerin en kısa zamanda değerlendirileceğini söyledi.

Sınıfta öğrencilerle sohbet eden YAZICI , her bireyin baskın yeteneklerinin olduğunu ve onlarında  kendi baskın yeteneklerini keşfetmelerini bu konuda da yapılan çalışmalar çerçevesinde özellikle Rehber öğretmenlerinden destek alabileceklerini dile getirdi.

Her öğrencimizin mutlaka bir hedefi olması gerektiğini ve bu hedefe ulaşmak için gereken azami gayreti göstererek çalışılması gerektiğini vurguladı.

 

Biz öğrencilerimizin mutlu olmasını istiyoruz ,eğer sizlerle mutlu olursanız  hayata karşı umutlu olup ,kendi ilgi alanınızı oluşturacağınız kanaatindeyiz ‘’dedi

Son olarak öğrencilerimize akademik başarının yanında sosyal-sportif faaliyetlere katılmanın insan hayatında bir çok faktöre önemli açıdan yardımcı olduğunu , insanı her açıdan geliştirdiğini dile getiren YAZICI her öğrencimizin en az bir aktivite alanıyla uğraşmasını istedi.

Okul yöneticileri ,öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederek ,ziyaretine son verdi.

15-10-201815-10-201815-10-201815-10-2018

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.