YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sorgun Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Aydınlıkevler Anaokulu Açıldı

Sorgun ilçemizde çifte mutluluk.
Sorgun Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Aydınlıkevler Anaokulu Açıldı

Sorgun ilçemizde çifte mutluluk.

Gençler 20 derslik Anadolu İmam Hatip Lisesine, minikler ise Anaokulu’na  kavuştu.

Adalet Bakanımız Sayın Bekir BOZDAĞ ve protokol üyeleri eşliğinde Sorgun Anadolu İmam hatip Lisesi ve Aydınlıkevler Anaokulu açılış töreni düzenlendi.

Açılışa Yozgat Milletvekili ve Milletvekili adayı Ertuğrul Soysal, Sorgun Kaymakamı Ali ARSLANTAŞ, Sorgun Belediye Başkanı Ahmet ŞİMŞEK ve Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Saim KUŞ’un da katılımlarıyla Sorgun Anadolu İmam Hatip Lisesi Aydınlıkevler Anaokulu açılış töreniyle öğrencilerle buluştu.

Okulların açılışını gerçekleştiren Sayın Bakanımız Bekir BOZDAĞ, protokol üyeleri, halkın ve öğrencilerin katılımıyla düzenlenen törende bir konuşma yaparak eğitime verilen destekten bahsetti ”En büyük bütçeyi eğitime ayırdık” dedi ve öğrencilerden planlı programlı çalışmayı hayat felsefesi haline getirmelerini, çok çalışmalarını hayatta başarılı olan herkesin çok çalıştığını belirtti. Okulun açılışının ardından Sayın Bakanımız Bekir BOZDAĞ  öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti.

Okullarımız Sorgun ilçemize hayırlı olsun.

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.