YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sorgun’da "Yıl Sonu Bilim Şenliği"

Sorgun Belediye Kermes Salonunda açılan Bilim Şenliği´nde, 33 okuldan 66 koordinatör öğretmen ve 320 öğrencinin hazırladığı 160 proje sunuldu.
Sorgun’da

Sayın Bakanımız Bekir BOZDAĞ, İl Mili Eğitim Müdürü Sayın Saim KUŞ, Sorgun Kaymakamı Sayın Ali ARSLANTAŞ, Sorgun Belediye Başkanı Sayın Ahmet ŞİMŞEK, , Maarif Müfettişleri Başkanı Sayın Muzaffer YAŞAR, Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin EKİNCİ ve davetlilerin katılımıyla Sorgun’da "1. Yıl Sonu Bilim Şenliği" açıldı.

Sorgun Belediye Kermes Salonunda açılan Bilim Şenliği´nde, 33 okuldan 66 koordinatör öğretmen ve 320 öğrencinin hazırladığı 160 proje sunuldu.

Açılış konuşmasında sözlerine şenlikte yer alan okul öğrencilerine, eğitimcilere, koordinatör öğretmenlere teşekkür ederek başlayan Sorgun Kaymakamı Sayın Ali ARSLANTAŞ, geleceğe daha güvenle bakmamızı sağlayan genç projecilerin üretkenliklerin bu gibi organizasyonlar ile pekiştirildiğini ifade etti. Arslantaş, "Gençliğimize güveniyoruz. Yaptıkları projeler ile bizlerin güven duygusunu boşa çıkartmayan ve onurlandıran gençlerimizi bir kez daha kutluyor, başarılarının devamını diliyorum." dedi.

 

Bilim Şenliği 2 gün boyunca ziyaretçilere açık olacak.

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.