YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sosyal Okulum Projesi Başvuru Formları

Sosyal Okulum Projesi Başvuru Formları

İlimiz eğitim başarısını ve kalitesi arttırmak, eğitimde yeni bir vizyon yakalamak, öğrencilerimizin akademik gelişimlerinin yanında sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif gelişimlerine katkı sunmak, öğrenci kulübü ve toplum hizmeti çalışmaları ile yapılacak etkinlikleri teşvik etmek, öğrencilerimizin estetik, etik ve duygusal yönden gelişmelerinin sağlanmasına katkıda bulunmak, okulla öğrenci arasındaki bağları kuvvetlendirmek, çocuk ve gençlerimizi sosyal çevrenin muhtemel olumsuz etkilerinden korumak amacıyla il geneli tüm ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim kurumlarında 3 yıl süreyle ''Sosyal Okulum Projesi'' uygulanacaktır.

Okullarımız proje kapsamında 3 Ocak 2020 ? 15 Mayıs 2020 tarihleri arasında yapacakları çalışmaları İl Milli Eğitim Müdürlüğü resmi internet sitesinde yayınlanan başvuru formlarına aktararak müracaatlarını gerçekleştirecektir. Değerlendirme kriterleri doğrultusunda puan üstünlüğüne göre her okul kademesinden 6' şar okula (toplam 18 okul) izleme değerlendirme ekibi tarafından saha ziyareti gerçekleştirilecek ve her okul türünden ilk 3'e giren okullar ödüllendirilecektir. İlimiz genelinde faaliyet gösteren ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim kademesinde tüm okullar için başvuru zorunludur.

Haberimiz ekinde proje uygulama yönergesi, her okul kademesine ait başvuru formları linkleri ve değerlendirme kriterlerini gösteren formlar yer almaktadır. Proje uygulama yönergesi doğrultusunda okullarımız tarafından gerekli çalışmaların yapılması hususunda gereğini arz ederim.

Sosyal Okulum Projesi Uygulama Yönergesi için Tıklayınız  


İlkokullar Değerlendirme Kriterleri İçin Tıklayınız

Ortaokullar  Değerlendirme Kriterleri İçin Tıklayınız

Ortaöğretim  Değerlendirme Kriterleri İçin Tıklayınız


İlkokullar Başvuru Formu: https://forms.gle/iY8sJkptgB9cbz5N8

 Ortaokullar Başvuru Formu: https://forms.gle/x3UHj2MMuwyx21Ub9

 Ortaöğretim Kurumları Başvuru Formu: https://forms.gle/vLp2yYnX7Z4KeAHD8

 

 

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.