TEKNOFEST 2023'te Yozgat Rüzgarı Esmeye Devam Ediyor
![TEKNOFEST 2023'te Yozgat Rüzgarı Esmeye Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2023_04/28143917_c24880ff-e9a3-4090-8cfe-5eda85ad5013.jpg)
Bu yıl 6.'sı düzenlenen TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali çeşitli kategorilerdeki binlerce ürünün tanıtımının yapıldığı, yarışmalar, konferanslar, sergiler, atölyeler, paneller ve teknoloji şovlarına ev sahipliği yapıyor.
TEKNOFEST' e İlimizden Merkez Fatma Temel Turhan Bilim ve Sanat Merkezi, Akdağmadeni Kazım Karabekir Fen Lisesi, Boğazlıyan Bilim ve Sanat Merkezi ve Sorgun Mevlüde-Ahmet Doğanay Fen Lisesi olmak üzere 4 okulumuz yaptığı projelerle seçilmiş ve yapılan projeler böylesine kıymetli bir platformda sergilenmeye hak kazanmıştır.
Yarışmalara katılan okulumuzun yönetici, öğretmen ve öğrencilerini tebrik eder final seçmelerinde başarılar dileriz.