Tekvando Türkiye Şampiyonları Yozgat´tan
![Tekvando Türkiye Şampiyonları Yozgat´tan](/meb_iys_dosyalar/2018_04/19174629_IMG-20180419-WA0006.jpg)
Malatya´da yapılan okullar arası Gençler Tekvando Türkiye Şampiyonasında Sorgun Osman Çavuş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Recep Tayyip KILIÇ 78 kg´da Türkiye birincisi olurken ,Sorgun Türk Telekom Anadolu Lisesinden Duygu KAYA 68 kg ´da ikinci ve Sorgun Anadolu Lisesinden Enbiya BİÇER 78 kg´da Üçüncü oldu.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimizi tebrik eder ,başarılarının devamını dileriz.
Ayrıca velilerimize ,okul yöneticilerine ve öğretmenlerimize, öğrencilerimizin şampiyon olmasındaki katkılarından dolayı teşekkür ederiz.