YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tekvando Türkiye Üçüncüsü Olan Öğrencimizden İl Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Tekvando Türkiye Üçüncüsü Olan Öğrencimizden İl Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

2019 Yılı Tekvando Şampiyonasında Yıldızlar kategorisi 65 kiloda Türkiye Üçüncüsü, aynı zamanda 2020 Yılı ocak ayında yapılan Okul Sporları kapsamında da Tekvando dalında +65 kilo da il Birincisi olan Sorgun Milli Egemenlik Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Furkan Özen Annesi Rabia Özen eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı'yı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yazıcı, belirlediği hedefe inanması ve bu hedef için çalışması gerektiğini vurgulayarak, Bozok Yaylasının yiğit evladı gururumuz Şampiyon Rıza Kayaalp'ten bahsederek ''İlimizde çok fazla Rızaların olduğunu biliyor ve gençlerimizin verilen desteklerle çok iyi yerlere geleceğine ve Uluslararası başarılar elde edeceğine inancımız tamdır '' dedi.

Genç Sporcumuz Furkan Özen Bölge Şampiyonasına hazırlandığını dile getirerek, hedefinin Milli Takım adına yarışıp Uluslararası başarı elde etmek olduğunu söyledi.

Sporcumuza teşekkür belgesi ve hediye takdim eden Müdürümüz Yusuf Yazıcı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencimize Milli Takımımız adına yarışacağı İstanbul'da düzenlenecek olan 7. Uluslararası Türkiye Açık Tekvando Turnuvasında da gereken desteğin sağlandığını ve her zaman yanlarında olduğunu dile getirerek, bundan sonraki spor hayatında başarılar diledi.

 09-01-202009-01-2020

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.