Tüm Öğretmenlerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun
![Tüm Öğretmenlerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun](/meb_iys_dosyalar/2024_03/08121735_f96b72ce02cf42659ca50116fc645012.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Altınkaynak İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan Arun eşliğinde TOKİ Mevlana İlkokulu/İmam Hatip Ortaokulu'na ziyaret gerçekleştirdi.
Öğrencilerimizi sınıflarında ziyaret eden Altınkaynak onlarla sohbet etti.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle öğretmenlerimizle bir araya gelerek kadın öğretmenlerimizin ve okulda görevli kadın çalışanlarımızın gününü kutlayıp kendilerine karanfil takdim etti.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlar sağlık ve esenlikler dileriz.