TÜRKİYE ÖĞRETMENLER KUPASI İL MÜSABAKALARI (BİLGİLENDİRME)
![TÜRKİYE ÖĞRETMENLER KUPASI İL MÜSABAKALARI (BİLGİLENDİRME)](/www/images/mansetresim.png)
Türkiye Öğretmenler Kupası Yozgat İl Müsabakalarına ait müsabaka tarih, saat ve yerleri aşağıda yer almaktadır. Müsabakalara katılacak olan takımların belirtilen tarihlerde müsabaka saatinde hazır bulunmaları gerekmektedir.
Müsabakalara gelecek takımların yanlarında;
1-Sporcu Öğretmen Kartı (EK 1)
2-Müsabaka İsim Listesi (İl/İlçe Müdürlüğü Onaylı)
belgeleri olmayan, eksik olan ya da il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince onaylanmamış olanlar müsabakalara katılamayacaktır.
Müsabakalara katılacak olan takımların sporcuları ile kafile başkanları müsabaka tarihlerinde Yozgat Valiliğinin 10.10.2019 tarihli ve 19053261-774.99-E.19532875 sayılı makam oluruna istinaden görevli izinli sayılacaklardır.
TAKIMLAR VE FİKSTÜR İÇİN TIKLAYINIZ