YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Ziya Polat Öğrencilerimizle Buluştu
![Valimiz Ziya Polat Öğrencilerimizle Buluştu](/meb_iys_dosyalar/2020_10/12135153_121591714_3457063601048398_2633759675042376473_o.jpg)
Yüz yüze eğitime geçişte ikinci aşama başladı. Valimiz Ziya Polat, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı eşliğinde Şehit Mehmet Koçak İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek, eğitime başlayan öğrenci ve öğretmenlere başarılar dileyip, maske, sosyal mesafe ve temizlik konularına riayet edilmesini isteyip, öğrencilere kitap hediye etti.