YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yavru Kurtlar Yemin Etti
![Yavru Kurtlar Yemin Etti](/meb_iys_dosyalar/2024_05/23135544_5d480e2f96324a1fab461d46d98d8783.jpg)
İlimiz Merkez Sakarya İlkokulu bünyesinde oluşturulan Yavrukurt İzci Kümesi Spor Vadisinde ayrılan bölümde küme başları öğretmenlerimiz; Aslıhan ASLAN ve Ziya ASLAN eşliğinde 2 günlük kamplarını gerçekleştirerek yemin töreni programı düzenledi. Yemin törenine katılan İl Millî Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK öğretmenlerimize, izcilerimize ve velilerine teşekkür etti.