YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yaz Kurslarımıza Davet

Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlükleri ile okullarımız bünyesinde yaz kursları açılmış ve açılmaya devam etmektedir.
Yaz Kurslarımıza Davet

Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlükleri ile okullarımız bünyesinde yaz kursları açılmış ve açılmaya devam etmektedir.

Vatandaşlarımız ve öğrencilerimizin sürekli gelişimlerine katkı sunmak, kendi yetenekleri doğrultusunda verimli zaman geçirmelerini sağlamak, aile, toplum ve çevrelerine daha faydalı bireyler olmaları adına destekte bulunmak, sosyal ve psikolojik açıdan daha iyi duruma gelmelerine katkı sunmak amacıyla; Kuran-ı Kerim Okuma, Bilgisayar İşletmenliği, Yabancı Dil, Yozgat Yöresi Türk Halk Oyunları, Görsel Sanatlar, Ebru, Ahşap Yakma, Futbol, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Yüzme,  Güreş, Taekvondo, Halter, Step-Aerobik,  Bağlama, Gitar, Dama, Satranç, Kilim Dokuma, Sepet Örücülüğü, Çanta Dikimi, Uygulamalı Tiyatro, YKS Hazırlık Kursları kategorilerinde okullarımız ve Halk Eğitim Merkezleri ve Akşam Sanat Okulu Müdürlükleri bünyesinde yaz okulu niteliğinde il geneli toplam 75 adet kurs açılmış olup, 810 kursiyer ve öğrencimiz bu kurslardan faydalanmaktadır.

Alan araştırmaları ve gelen talepler doğrultusunda yeni kursların açılmasına devam edilecektir. Kursların açılmasında destek olan, kurslarımızda görev alan ve kurslarımıza katılım sağlayan kursiyerlerin tümüne teşekkür ederiz.

Broşürleri indirmek için tıklayınız.


21-06-201821-06-201821-06-201821-06-2018

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.