YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yerköy´de Ödül Töreni

Yerköy Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Yozgat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Dr.İbrahim Bodur Kale Seramik Eğitim, Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı işbirliğinde uluslar arası geçerliği olan ve mesleki yeterlilik kurumu tarafından Türkiye´de ilk defa verilen
Yerköy´de Ödül Töreni

      Yerköy Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Yozgat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Dr.İbrahim Bodur Kale Seramik Eğitim, Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı işbirliğinde uluslar arası geçerliği olan ve mesleki yeterlilik kurumu tarafından Türkiye´de ilk defa verilen sertifikalar Yozgat Valisi Sayın Abdulkadir YAZICI, Kale Grubu Yönetim kurulu Başkanı Sayın Zeynep Bodur OKYAY, protokol üyeleri ve davetlilerin katılımı ile düzenlenen tören ile kursa katılan ve başarılı olan kursiyerlere belgeleri dağıtıldı.

      Sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirilen bu projede uygulama alanı olarak seçilen Yerköy Cumhuriyet İlkokulu ve Nurdoğdu Ortaokulu´nda WC ve lavabolar yenilenmiştir.

      Sayın Valimiz Abdulkadir YAZICI ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saim KUŞ törende yaptıkları konuşmada bu tür faaliyetlerin artarak devam edeceğini belirterek başta Dr.İbrahim Bodur Kale Seramik Eğitim Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı Başkanlığı´na ve emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

yerköyde ödül töreni

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.