YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YOZGAT HALK EĞİTİMİ MERKEZİNDE SEMİNER ZAMANI

  İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Şubesi ve Yozgat Halk Eğitim Müdürlüğü organizesin de “Dijital Öğrenme ve öğrenme fırsatlarına erişim ” konulu seminer, Bakanlık Temsilcimiz Şahmurat ŞAHİNER´in katılımıyla düzenlendi. 
YOZGAT HALK EĞİTİMİ MERKEZİNDE SEMİNER ZAMANI

  İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Şubesi ve Yozgat Halk Eğitim Müdürlüğü organizesin de “Dijital Öğrenme ve öğrenme fırsatlarına erişim ” konulu seminer düzenlendi.  Seminere   İl Milli Eğitim Şube Müdürü Halil GÜREL, Yozgat Halk Eğitimi Merkezi  Müdürü Şenay DAŞTAN SİPAHİ,  Halk Eğitim merkezi  müdür yardımcısı İlker İNCE’ de katıldı.

          Hayat Boyu Genel Müdürlüğü uzmanları tarafından Yozgat Halk Eğitimi Merkezi öğretmenlerine, usta öğreticilerine  ve kursiyerlerine yönelik  düzenlenen seminerin ana amacı   “Türkiye  Yetişkin Öğrenme” projesi kapsamında  hayat boyu öğrenme konusunda yetişkinlere farkındalık ve kültürünü artırmak, özellikle temel becerilerin geliştirilmesi yoluyla yetişkinlerin yeterliliklerini geliştirmek..

          Proje  hedeflerden biri de teknolojiyi kullanmayla ilgili farkındalık oluşturmak ve insanları teknolojiye mahkum etmeden teknoloji hizmetlerinden faydalanmalarını sağlamak.

 

        Seminere 127 kişinin katılımı sağlandı. Seminer sonunda katılımcılara  katılım belgeleri dağıtıldı.

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.