YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yozgat´ın İlk ve Tek Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler Programlı İmam Hatip Lisesi
Yozgat´ın İlk ve Tek Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler Programlı İmam Hatip Lisesi![Yozgat´ın İlk ve Tek Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler Programlı İmam Hatip Lisesi](/meb_iys_dosyalar/2017_07/11092114_FB_IMG_1499703550481_1.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı imam hatip liselerinde 2017/2018 Eğitim ve Öğretim yılından itibaren “Fen ve Sosyal Bilimler Programı “ uygulanmasına başlanacaktır. Bu kapsamda; İlimiz Merkez Ayşe Ilıcak Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde de 2017/2018 eğitim ve öğretim yılından itibaren “Fen ve Sosyal Bilimler Programı “ uygulanacak olup 9.sınıf öğrencilerimizin tercihlerine açılmıştır.
Öğrenci velilerimize ve Kamuoyuna saygı ile duyurulur.