YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yunus Emre Ortaokulu Öğrencilerinden Afrin Operasyonuna Destek

Yunus Emre Ortaokulu Öğrencilerinden Afrin Operasyonuna Destek


Yunus Emre 8. sınıf öğrencilerinden Elif Rabia ZARARSIZ ve Gülçin TUFAN tarafından, Afrin operasyonuna katılan Kahraman askerlerimiz için yardım kampanyası düzenlenmiş ve  düzenlenen kampanyada toplanan 1.000.00 TL tutarındaki nakit para, Mehmetçik Vakfı hesabına yatırılmıştır .Mehmetçik Vakfından gönderilen cevabi teşekkür mektubu, okul müdürü Emrullah ÖZER ,İngilizce öğretmeni Bilgen CAN, Türkçe öğretmeni Fatih Çelik ve kampanyayı başlatan öğrencilerimiz tarafından İl Milli Eğitim Müdürümüze takdim edildi .

Okul yöneticilerine,öğretmenlere, öğrenci ve velilerine çok teşekkür eden Milli Eğitim Müdürümüz ,öğrencilerimizin duyarlılıklarının kendisini duygulandırdığını ve ziyadesiyle memnun ettiğini belirterek, Vatanımız Milletimiz ve Bayrağımız için hepimizin canı fedadır .Çocuklarımızın bu değerlerle yetişmesi, geleceğe yönelik umutlarımızı daha da arttırmaktadır .Bu okulumuzda , diğer okullarımızda ve toplumumuzda gördüğümüz duyarlılık bizlerin azmi ve motivasyonunu arttırmaktadır .

Çocuklarımızın kök değerlerimize sahip çıkmaları ,eğitim süreçlerindeki kazanımları elde etmeleri ve ailelerin katkıları sonucu elde edilen değer duygusudur.Bu nedenle evlatlarımızın yetiştirilmesinde emeği geçen tüm eğitimcilere ve velilerimize teşekkür ederim.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI ,Yunus Emre Ortaokulu Müdürü Emrullah ÖZER’e  desteklerinden dolayı teşekkür etti.

09-03-201809-03-2018

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.